Home » Rada rodziców

2. Anna Okońska – z-ca przewodniczącej 664 129 745
3. Anna Kamińska – skarbnik 502 203 776
4. Aneta Wojtkowiak – sekretarz 502 168 073

Nr konta bankowego Rady Rodziców:
Bank Pocztowy 19 1320 1120 2569 8323 2000 0001

Adres mailowy Rady Rodziców: g3radarodzicow@wp.pl

UBEZPIECZENIE

Od kilku lat, na początku września, powraca temat ubezpieczeń szkolnych.

Głośno mówi się o tym, że ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, że szkoła nie ma prawa niczego w tym temacie Wam i Waszym Dzieciom narzucić. I to jest absolutna prawda. Tak samo jak nikt nie nakazuje ubezpieczenia domu przed skutkami powodzi czy przed włamaniem. Ale rozsądek podpowiada, aby jednak, „na wszelki wypadek”, jakąś formę ubezpieczenia posiadać.  Staramy się wówczas zabezpieczyć naszą własność wybierając najbardziej wiarygodnego, naszym zdaniem, ubezpieczyciela, posiadającego najlepszą ofertę.

Nie ma w życiu rodziców nic bardziej cennego, niż dziecko. Zdrowe i szczęśliwe. Dlatego zachęcamy, aby dzieci ubezpieczać od następstw nieszczęśliwych wypadków. Nie narzucamy ani ubezpieczyciela, ani wariantu i zakresu ubezpieczenia. Ale apelujemy, przypominamy i prosimy.

Równocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że nieubezpieczenie dziecka skutkuje  koniecznością wykupienia dodatkowego, każdorazowego ubezpieczenia np. w przypadku udziału dziecka w wycieczce szkolnej organizowanej przez biuro podróży. Jednorazowy koszt takiego ubezpieczenia   (tylko na czas wycieczki) jest na ogół wyższy od składki ubezpieczenia na cały rok…

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą Multiagencji Ubezpieczeniowej KOMA z Torunia, Tel  56 6643399 oraz Temidas Consulting Group – przedstawiciel AXA ,Tel. 56 640 16 00, którego produkt znajdziecie Państwo na stronie www.bezpieczny.pl

Prezydium Rady Rodziców

SP4 i Gimnazjum nr 3